منو های اصلی
Skip to Content

نمایشگر دسته ای مطالب نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان سلف سرویس دانشگاه گرامیداشت دهه مبارک فجر

مدیریت تربیت بدنی با هدف ترویج ورزش وتشویق به فعالیت های ورزش همگانی اقدام به برگزاری مسابقات همگانی ویژه کارکنان خانم وآقا سلف سرویس نمود . این مسابقات با همکاری مدیریت امور دانشجویی و پیمانکاری سلف سرویس در سه رشته طناب کشی، پرتاب حلقه و دارت  برگزار گردید ونتایج ذیل کسب شد.

تیم های برتر طناب کشی:

تیم اول:                                        تیم دوم:                                          تیم سوم:

یدالله رفیعی                                    اسماعیل جعفر وند                          حسن محمد پور

حسن رحیمی                                  اصغر جعفروند                                 رضا محمدی

اکبر زربانی                                     محمد عباسی                                   حمید مرادی

علی موسی زاده                              علی رسولی نژاد                                روح الله فتحی

نوح علی محمدی                            پدرام دهقان                                     غیاث کمالی

                      پرتاب حلقه آقایان:                                                                   پرتاب حلقه بانوان:

                       نفر اول: حسن رحیمی                                                             نفر اول:   هما احمدی

                     نفر دوم: غیاث کمالی                                                               نفر دوم:   مریم چرخه

                   نفر سوم: علی موسی زاده                                                           نفر سوم:   شهین حبیبی

                        دارت آقایان:                                                                            دارت بانوان:

                 نفر اول: علی موسی زاده                                                              نفر اول: هما احمدی

                نفردوم: اسماعیل جعفر وند و حسن رحیمی                                  نفر دوم:کبری میرزایی

              نفر سوم:محمد نقی نریمانی                                                           نفر سوم: مهین حبیبی

 

برگزار کنندگان و دواران : یعقوب محمدی – صنعان محمدی – پرویز امامی - امین خلاقی – مصطفی شریفی

 معاونت دانشجویی و فرهنگی